ŠPERKY NA MIERU

Na tento svet sme prišli s tým, že sa tu máme niečo naučiť, alebo sa v niečom zdokonaliť. Numerologická mriežka, čiže naše čísla z dátumu narodenia, nám umožňujú spoznať samého seba, svoje silné alebo slabé stránky. Do nášho vývoja počas života vstupujú rôzne faktory, ktoré nás ovplyvňujú.

Najväčší vplyv na nás majú napríklad v detstve rodičia, súrodenci, učitelia a neskôr priatelia a kolegovia. Faktory, ktoré nám do života prídu, ešte viac umocnia nedostatok, alebo prebytok energie v našej mriežke a potom zažívame rôzne situácie, s ktorými nie vždy súznieme. Kamene na nás energeticky vplývajú, no naše "problémy" za nás nevyriešia. Niektoré veci si jednoducho musíme sami prežiť. Dôležité však je uvedomiť si svoje nedostatky a začať na sebe pomaly pracovať. Tak ako sa vyvíjali kamene, tak isto sa vyvíjame aj my ľudia.

Náramky ktoré vyrábam, prinášajú svojmu majiteľovi viac než len spôsob ako sa skrášliť. Do každého vkladám svoju energiu a lásku. Je to váš osobný šperk, vyskladaný z drahých kameňov. Ku každému náramku dostanete aj detailný popis a charakteristiku kameňov, návod na starostlivosť a tiež krištál na čistenie, alebo dobíjanie. 

Vyberte si typ náramku, ktorý vás najviac vystihuje

Pri objednávke je potrebné si vybrať aj prevedenie náramku alebo náhrdelníku. Nižšie si môžete vybrať typ, ktorý sa vám páči najviac. 

šnúrka/uzlíky

pletený shamballa

gumička

Každý šperk z mojej tvorby je unikát, vyrobený človeku na mieru a preto sa nikto nemusí báť, že by som niekomu vytvorila taký istý náramok, alebo iný šperk. Predtým ako náramok či náhrdelník vyhotovím, pošlem fotografiu ako bude asi vyzerať a je možné si ho potom farebne doladiť. 


Mala náhrdelníky a počítadlá

Tak ako náramky aj náhrdelníky tvorím podľa numerologickej mriežky, podľa aktuálneho nastavenia, alebo podľa vašej farebnej preferencie. Náhrdelníky sa využívajú pri meditáciach aj ako počítadlo pre mantry, aby sme nemuseli jednotlivé opakovania sami počítať. Je to ako talizman, ktorý predstavuje spojenie medzi vami a vesmírom. Vložte do neho svoje predstavy, vizualizácie a vedome s ním pracujte pri vytváraní svojich snov.  

Náhrdelníky je možné kombinovať aj s balíčkami kamienkov, ktoré obsahujú kamienok a voňavú sviečku, ktorú si môžete zapáliť pri svojom rituály. Ak pracujete s esenciálnymi olejmi, náhrdelník je tiež možné vyhotoviť z perforovaných kameňov a môže slúžiť ako prenosný difúzer. 


Ochranné náramky

Deň čo deň sa dostávame do kontaktu s ľuďmi, z ktorých každý vyžaruje nejakú energiu. Či už je táto energia dobrá alebo zlá, ovplyvňuje nás.

Mnohé náboženstvá a kultúry veria, že pred negatívnou energiou okolitých ľudí môžu ochrániť rôzne predmety, alebo niektoré prírodné kamene. Farebné šnúrky, či kamene chránia naše energetické telo pred negatívnou energiou z okolia. Je na vás, akú formu si zvolíte, či sa rozhodnete pre náramok, alebo pre balíček kamienkov vyskladaných na mieru.