NĀRAMKY 

Šperky s príbehom

Náramky, ktoré vyrábam prinášajú svojmu majiteľovi viac než len spôsob ako sa skrášliť. Do každého sa snažím vložiť svoju energiu a lásku, aby vám priniesol do života rovnováhu, radosť a svetlo.  Všetky náramky a náhrdelníky sú vyskladané z polodrahokamov a minerálov.

Predtým ako náramok vyrobím, pošlem fotku ako bude vyzerať. Robím viac druhov náramkov, nižšie na obrázku sú tri základné. Viac náramkov a amuletov nájdete vo fotogalérii. 

Cena náramku sa odvíja od toho, aký typ náramku si vyberiete a od toho, aké kamene do neho dám. V cene je detailný popis a charakteristika kameňov a tiež návod ako sa treba o šperk starať. 

Tu si môžete vybrať typ náramku, ktorý sa vám páči. 

SHAMBALLA PLETENÝ NÁRAMOK

NÁRAMOK NA GUMIČKE

NÁRAMOK NA ŠNÚRKE S PATENTOM


AMULETY - NÁHRDELNÍKY

Šperky s príbehom

Náhrdeľníky od NĀRAMNE tak ako aj náramky, sú vyrobené z prírodných a liečivých minerálov a drahokamov. Tiež si možete vybrať typ, ktorý sa vám bude hodiť najviac. Robím pletené, uzlíkové alebo jednoduché zaťahovacie náhrdelníky, ktoré vyzerajú elegantne. Tento náhrdelník vám môže slúžiť pri meditáciách a tiež ako počítadlo na mantry. 


OCHRANNÉ NÁRAMKY

Naši ochrancovia

Deň čo deň sa dostávame do kontaktu s ľuďmi, z ktorých každý vyžaruje nejakú energiu. Či už je táto energia dobrá alebo zlá, ovplyvňuje nás. Mnohé náboženstvá a kultúry veria, že pred negatívnou energiou okolitých ľudí môžu ochrániť rôzne predmety červenej farby, alebo niektoré prírodné kamene. Náramky sa nosia na ľavej ruke, pretože ľavá strana energiu prijíma.  Takýto náramok je dobré nosiť stále pri sebe, pretože sa považuje za ochrancu pred nežiadúcimi energiami. Náramky robím so zaťahovacím patentom a je na vás, ktorý typ si vyberiete.


STAROSTLIVOSŤ O NÁRAMKY A NÁHRDELNÍKY

Prečo je potrebné sa o ne starať? 

Kamene nám preukazujú neoceniteľné služby, pretože na nás prenášajú pozitívne vibrácie, harmonizujú, liečia naše telo a oživujú v nás energie. Obdarúvajú nás krásou, čistotou a svetlom. Aby si mohli plniť túto úlohu je potrebné ich pravidelne čistiť a nabíjať. Väčšinou sami vycítime, kedy je potrebné náramok energeticky očistiť a nabiť. Aby náramok, alebo náhrdelník vydržal čo najdlhšie je potrebné si ho pri sprchovaní, kúpaní, či umývaní riadu dávať z ruky dole. Tak ako aj pri fyzickej práci, aby sa mechanicky nepoškodil. 

Kamene môžu meniť farbu, pretože s nami komunikujú. Zmeniť farbu môžu, ak sa blíži nebezpečenstvo, alebo sa nám snažia naznačiť, že niečo nie je v poriadku s našim zdravím. Kamene tiež môžu zmeniť farbu a vyblednúť, ak sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu. Preto vám ku každému náramku pošlem návod, ako sa o svoj šperk treba starať.